Будинок на Соколова м. ХТЗ, Харків

Подробиці у відділі продажів
Всі квартири продані
Тип нерухомості: економ
Квартир
125
Секцій
4
Поверхів
5

Характеристики

  • Введення в експлуатацію: 2017
  • Технологія будівництва: Цегляна
  • Опалення: Централізоване
  • :

Інфраструктура

  • Дитячі садки
  • метро
  • парк

Детальніше

«Будинок на Соколова» в Харкові розташований за адресою вулиця Косарєва, 25, в районі селища ХТЗ. Новобудова розташована в п’ятнадцяти хвилинах пішки від станції метро «Тракторний завод», до найближчої зупинки міських автобусів близько двохсот метрів.

Поруч розташований ринок, кілька супермаркетів, торгових центрів і велике число магазинів. Поблизу є три школи, дитячі садки, медичні та банківські установи. По сусідству знаходиться кілька скверів і парк «Зелений Гай».

«Будинок на Соколова» – житловий будинок, який позиціонується як нерухомість економ-класу. Новобудова має п’ять поверхів, виконана із силікатної цегли, піноблоку. В ході будівництва багатоквартирного ЖК на вулиці Косарєва, 25 застосовувалися інноваційні технології та екологічно безпечні матеріали. Стіни укріплені монолітними залізобетонними армируючими поясами, фасади покриті шаром пінопласту, який, за ствердженням фахівців, є найефективнішим утеплювачем.

Металопластикові вікна в поєднанні з іншими заходами щодо забезпечення відповідності сучасним нормам енергозбереження дозволили знизити вартість опалення і забезпечили високий рівень комфорту.

Повністю виконано благоустрій прибудинкової території, обладнаний майданчик з гойдалками та гірками, є велика наземна автопарковка.
Купити квартиру в «Будинку на Соколова» від забудовника пропонується з встановлениими радіаторами опалення, вхідними броньованими дверима. Апартаменти обладнані приладами обліку води та електроенергії. Планування забезпечує раціональне використання площі. До реалізації пропонуються 1-кімнатні апартаменти.

Інформація про те, де і як здійснюється продаж квартир в ЖК на вул. Косарєва, 25, актуальні на сьогодні ціни, фотографії та візуалізовані зображення комплексу розміщені на офіційному сайті забудовника.